cca 1870-80 2 db régi litográfia Eduard Hölzel, Bécs kiadása és nyomása: Wasilij Balgenoi: Moszkva. 15x10,5 cm + A bambergi dóm. 15x10,5 cm / cca 1870-80 2 pcs of old litographs published by Eduard Hölzel, Vienna: Wasilij Balgenoi: Moscow. 15x10,5 cm + Bamberg cathedral. 15x10,5 cm
R. Alt (1812-1905): A' Temető Pesten. (Váci úti temető.(Ma már nem létezik.) Litho kartonra kasírozva Buda-Pest előadva Alt Rudolf által c. könyvből. 12x18,5cm
Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Különösen Rudolf részletes, pontos rajzai, festői hatású városképei töltöttek be jelentős ösztönző szerepet a hazai városkép-lithographia fejlődésében. Magyar szempontból ez az egyik legfontosabb művük, a fővárosról megjelent első önálló képes album. A kőnyomatokat Rudolf Alt rajzai nyomán Franz Xaver Sandmann készítette.
cca 1850-1860 [Johann] G[eorg] Heck (1795-1857)-Henry Winkles (1801-1860): 2 db acélmetszet, 2 db, koronák, címerek, a másikon római jelvények, szakadással, gyűrődéssel, 22x27 cm
Hugo S. (?-?), feltehetően XX. sz.: Buda látképe Pest felől, híddal a Dunán. Rézmetszet, papír, üvegezett fa keretben, 15x19 cm. Rózsás címerrel és zöveggel a kép fölött: " Leopold Vogel, Mode-Schnittwaren Handlung in der Festung Ofen, zur goldenen Rose in seinem Hause am Parade Platz No. 92 empfiehlt sich auch mit ungarischen Weinen (...)", azaz divat és rőfös áru mellett borkereskedéssel is foglalkozott Leopold Vogel "A rózsához" nevű üzlete a korabeli budai várnegyedben.
Óriási metszet tétel: 100 db metszet a XVII-XIX. századig. Városképek, divatmeszetek, művészi alkotások, politikus arcképek. Litográfia, rézmetszet, acélmetszet. Több híres metszőtől. Érdemes megnézni! / Collection of 100 etchings and lithographies.
cca 1715-1750 Domenico Lovisa (1690 k.-1750 k.): Velence: Palatium Malipieri prope Stum Samuelem ad magnum Canalem rézmetszet, papír, a szerző Il gran teatro di Venezia c. munkájából, olasz, latin és francia nyelven feliratozva, 28×34,5 cm / cca 1715-1750 Domenico Lovisa (cca 1690-cca 1750): copper etching, paper, from the author's Il gran teatro di Venezia, with notes in Italian, Latin and French, 28×34,5 cm