1768 Martin Elias Ridinger (1730-1781): "Dieser Hirsch von 14 Enden,...", Szarvasok, rézmetszet, papír, üvegezett fa keretben, foltos, 35x26 cm, keret: 43x32 cm/
1768 Martin Elias Ridinger (1730-1781): "Dieser Hirsch von 14 Enden,...", Deers, copper engraving, paper, in glassed wooden frame, spotty, 35x26 cm, frame: 43x32 cm/
Kitaibel [Pál], Paul(us) és Waldstein, Francisc(us): Descriptiones et icones plantarum rariorum Hungariae című monumentális művéből származó kézzel színezett rézmetszetű 241. tábla papíron: Allium fuscum (barnás bugás hagyma). Lapon apró foltokkal, lap bal széle és bal felső sarka sérült és hiányos. 47x31 cm
Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: II. Rákóczi Ferenc elfogatása 1701-ben. Olajnyomat, papír, kartonra kasírozva, korabeli paszpartuban. Apró felülketi sérülésekkel. 61×82 cm
Carlo Dolci (1616-1686) után: Mater Dolorosa. Fénynyomat, papír. Kissé foltos. Lap alja és teteje sérült. Dekoratív, kissé sérült üvegezett keretben. 39×30 cm
Szulejmán budai pasa rézmetszetű arcképe. Somer, Mathias van: "Solimanus Bassa von Ofen Capt A' Caesareanis die XVII. Aug 1599". Frankfurt a.M. 1665. Fürst. Lap jobb szélén kisebb folttal. Kasírozva. Paszpartuban. 16x12 cm/ 1665. Etched image of Turkish Pasha Soliman of Buda. 16x12 cm