Barta Ferenc (?-): Cseppek. Vintage fotóművészeti alkotás, papír, háto... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Fotomuveszet/Foto~500022/Barta-Ferenc-Cseppek-Vintage-fotomuveszeti-alkotas-papir-hatoldalan-jelzett-Szelei~II2240476
2240476
12559
390
Photo
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,12 EUR , 2,29 USD
Leírás: Barta Ferenc (?-): Cseppek. Vintage fotóművészeti alkotás, papír, hátoldalán jelzett. Szélein kissé sérült. 24x30 cm
: kh