12561.
390. Lezárult gyorsárverés
Fotó
6 000 Ft
Csontos Jolán (1946-): Mártélyi alkony. Fotó, papír, jelzett. 35,5×47 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 9. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.