17994.
390. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 800 Ft
Mikszáth Kálmán Munkái sorozat 3 kötete: Pernye, Az apró gentry és a nép, Tavaszi rügyek. Bp., 1906-1908-1911, Révai. Kiadói szecessziós egészvászon-kötések, festett lapélekkel, kissé kopott borÃtóval.