1941 Szépművészet. II. évf. 1-10 sz. Szerk.: Mariay Ödön. Közte szakad... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000006/1941-Szepmuveszet-II-evf-1-10-sz-Szerk-Mariay-Odon-Kozte-szakadt-boritokkal-es-a-4~II2323788
2323788
16626
390
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,24 EUR , 4,57 USD
Leírás: 1941 Szépművészet. II. évf. 1-10 sz. Szerk.: Mariay Ödön. Közte szakadt borítókkal, és a 4. sz. sérült, 7. sz. borítója leszakadt. 2 szám hiányzik.
: nagy_andras