2 800 Ft
B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak. Ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion.. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papírborítóval, egyébként jó állapotban.