Walther Hofer (szerk.): Der Nationalsozialismus. Dokumente 1933-1945. Frankfurt, 1999, Fischer. 46. kiadás. Német nyelven Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
Várkonyi György: Az Orion Rádió és Villamossági Vállalat története 1913-1973. Bp., é.n., Orion. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.
2 db könyv - Baracs Dénes: A fal mögött: Kína. Bp., 1975, Gondolat. + Vlagyimirov, P. P.: Kína különleges körzete (1942-1945). Bp., 1976, Kossuth. Kiadói egészvászon és félvászon kötés, jó állapotban.
A magyar legújabb kor lexikona. Szerk.: Tátky Zoltán - Strazimir Oszkár. Bp., 1932, Magyar legújabb kor lexikona kiadása. Félbőr kötésben, jó állapotban.
Marco Cattaneo, Jasmina Trifoni: Ősi civilizációk. Unesco világörökség. Fordította: H. Prikler Renáta. Pécs, 2004, Alexandra.Kihajtható térképpel. Kiadói kartonált egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.