15010.
390. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
13
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XIX. kötet Bosznia és Herczegovina. Bp., 1901, Magyar Királyi Államnyomda, XII+512 p. + 1 (Bosnyák és herczegovinai népviselet, hártyapapírral védett kromocinkográfia) t. Nagyon gazdag egészoldalas, és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.