Nadler Herbert: Vadásznapok. Vadászévek. Elbeszélések és naplójegyzetek a szerző eredeti fényképeivel. Bp., 1937., Dr. Vajna György és Társa, (Athenaeum-ny.), 279 p. 24 egészoldalas táblával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szétvált kötéssel, kijáró lappal
Bertóti István-Gál Zoltán: Vadász zsebnaptár az 1952-53-as vadászati évre. Bp., 1951, Magyar Vadászok Országos Szövetsége, 73+2 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, kissé kopott borítóval, ceruzás jegyzettel.
Waidwerk der Gegenwart. Natur, Mensch und Wild im Einklang. Szerk.: Földes László. Bp., 1972, Corvina. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Vegyes Molnár Gábor könyvtétel, 2 db. Az óriáskígyók földjén. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. + Az óriáskígyók földjén. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. Második kiadás. 18 eredeti fényképpel. Kiadói kopott, karcos egészvászon-kötés.