cca 1950 Welta Reflekta II kétobjektíves tükörreflexes fényképezőgép ROW Pololyt f75/3,5 objektívvel. Sérült, hiányos bőr tokjában/ Welta Reflekta II photo camera with ROW Pololyt f75/3,5 lenses, in damaged leather case with missing part
Panasonic Lumix DMC-FS20 digitális fényképezőgép, Leica DC Vario-Elmar F/3.3-5.8/5.2-20.8 objektívvel, 2 GB memória kártyával, akkumlátor nélkül, eredeti tokjában.
Voigtländer Brillant TLR fényképezőgép Voigtar 1,7 f:7,5 cm, eredeti bőr tokjával, kissé kopottas, működőképes állapotban / Vintage German TLR camera, with original leather case, in slightly worn, working condition
Praktica super TL 1000 fényképezőgép T28/50 objektívvel, melynek a külső szűrűje kissé megütődött, hozzá: MC Auto Beroflex 1:2,8 f: 135 mm objektív, Pentacon kereső, bőr fotóstáska + vaku