Ausztria 1872. "WIENER WELTAUSSTELLUNG - DIE ROTUNDE / ZUR ERINNERUNG AN DIE WIENER WELTAUSSTELLUNG IM JAHRE 1873" ezüstözött Zn emlékérem füllel. Szign.: A. Brunner, J. Necht (33mm) T:2-patina, ph.
Ausztria 1928. "10. Német Énekes Fesztivál" Br emlékérem nyakszalagon. Szign.: Karl Perl (225g/90mm) T:2 ü. / Austria 1928. "10th German Singing Festival" Br commemorative plaque with neck ribbon. Sign.: (225g/90mm) C:XF ding
Ausztria DN "Herbert von Karajan" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) T:PP Austria ND "Herbert von Karajan" hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) C:PP
Lengyelország 1979. "II. János Pál / Pieta" ezüstözött fém emlékérem (37mm) + 1982. "600 éves a Jasna Góra-i pálos kolostor Częstochowában / II. János Pál pápa" ezüstözött fém emlékérem (35mm) T:2- Poland 1979. "John Paul II / Pieta" silver plated metal commemorative medallion + 1982. "600th Anniversary of Jasney Gory, Częstochowa / Pope John Paul II" silver plated metal medallion (35mm) C:VF