Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 124
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2327661
30502
390
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Asszonyi Tamás (1942- ) 1976. "MTESZ / Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége" kétoldalas Br plakett, peremen névre szóló gravírozással (86mm) T:2 2281238
30503
390
Numizmatika
Bakos Ildikó (1948- ) 1985. "Rácz Sámuel / A Magyar Élettani Társaság Jubileumi Kongresszusa" Br emlékérem (43mm) T:2 CS 489. 2281467
30504
390
Numizmatika
Beck András (1911-1985) 1977. "Dr. Weil Emil 1897-1954" öntött Br plakett (67x53mm) T:2 CS 707.v 2245130
30505
390
Numizmatika
Beck András (1911-1985) 1977. "Dr. Weil Emil 1897-1954 / Jubileumi emlékülés 1977" öntött Br plakett (67x53mm) T:2 / Hungary 1977. "Emil Weil, Dr. 1897-1954 - Jubilee session 177" cast Br plaque (67x53mm) C:XF CS 707. 2352430
30506
390
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984" Br emlékérem plombált műanyag "ÁPV" tokban + "MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly" Br és ezüstözött Br emlékérem (2x) (42,5mm) T:1,1- Adamo GS1,GS3 2329500
30507
390
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1984. "Az újjáépült Operaház 1884-1984" Br emlékérem T:1- 2342985
30508
390
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János" Br emlékérem (42,5 mm) T:1- Adamo GS4 2281424
30509
390
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "Városi Tanács Bugát Pál Kórház Gyöngyös / ÉK-Magyarországi Belgyógyász Kongresszus - Gyöngyös 1986. október 2-3." kétoldalas Br emlékérem nem hozzávaló tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1 CS 79. 2345121
30510
390
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piedfort emlékérem, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (65mm) T:1 (eredetileg PP) 2307382
30511
390
7500
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem tokban, számozott tanúsítvánnyal (31,26g/0.925/42,5mm) T:PP 2233309
30512
390
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1997. "István Fejedelem 997 / Istvánt fejedelemmé választják" aranyozott Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal, dísztokban (31,08g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos 2233310
30513
390
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1999. "A Vasfüggöny lebontásának 10. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem magyar és német nyelvű tanúsítvánnyal, tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP apró fo. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft