13319.
390. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Kodály Zoltán: A magyar népzene. A példatárt Vargyas Lajos készítette. Bp., 1952., Zeneműkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.