Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2289806
19108
390
Jewellery
Ezüst(Ag) szintetikus barna kővel, jelzett, méret: 51, bruttó: 5,26 g 2317892
19109
390
Jewellery
Ezüst(Ag) láng alakú gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,23 g 2317873
19110
390
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, rózsaszín kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,2 g 2318064
19111
390
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, h: 17 és 18 cm, nettó: 5,46 g 2318136
19112
390
22000
Jewellery
Ezüst(Ag) nyakék, jelzett, h: 40 cm, nettó: 81,9 g 2318076
19113
390
Jewellery
Ezüst(Ag) óra, jelzett, működik, kopásnyomokkal, h: 18,5 cm, d: 2,5 cm, bruttó: 33,01 g 2317839
19114
390
Jewellery
Ezüst(Ag) rombusz alakú markazitos gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,29 g 2350039
19115
390
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő szintetikus kövekkel. Jelzett. karcolással. br: 20,63 g 2350773
19116
390
Jewellery
Ezüst (Ag) és gyöngyfogas (grandlis) vadász ékszer szett. Fülbevaló pár, nyaklánc. Jelzett bruttó 16,6 g 2346676
19117
390
30000
Jewellery
Arany (Au) gyűrű 14k jelzett, szintetikus kővel 2,5 g m: 59 2350034
19118
390
Jewellery
Ezüst (Ag) keresztelő egy személyes evőeszköz készlet. XX, sz, eleje, magyar. Jelzett, mesterjegyes, szép állapotú díszdobozban, Össz nettó 118 g + ezüst nyelű kés. 2350023
19119
390
Jewellery
Ezüst (Ag) kiskanál készlet 6 db díszdobozban össz nettó 75 g Jelzett. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft