Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2349621
19120
390
28000
Jewellery
Ezüst (Ag) váza, jelzett, m: 30 cm, 196 gr 2349607
19121
390
Jewellery
3 db ezüstnyelű (Ag) kés, jelzett, részben rozsdás, h: 25 cm, bruttó 71,6 gr 2298488
19122
390
36000
Jewellery
Ezüst (Ag) színházi táska, bőr béléssel, jelzett, 18×14 cm, bruttó: 221 g 2351902
19123
390
Jewellery
Ezüst (Ag) kínáló tálka. Jelzett, sérült. Hiányos. 104 g, d: 9,5 cm 2350785
19124
390
500000
Jewellery
Ezüst (Ag) 6 személyes komplett evőeszköz készlet + 2 db kis fűszeres kanálka. Jelzett, mesterjegyes. Összesen nettó 2252 g + ezüst nyelű kések.
Kikiáltási ár:
500 000 Ft
2353907
19125
390
260000
Jewellery
Ezüst (Ag) tálca. XIX. sz., magyar. Gazdagon díszített, florális elemekkel. Jelzett, mesterjegyes / large silver tray 1320 g, 48x39 cm
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
2319168
19126
390
26000
Jewellery
Ezüst (Ag) antik talpú üveg kínáló, jelzett, kopásokkal, repedéssel, lepattanással, bruttó: 309 g, 11x13,5x9,5 cm 2353734
19127
390
Jewellery
Ezüst (Ag) nyelű levélnyitó, Jelzett, h: 27,5 cm 2354001
19128
390
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, ametiszttel, jelzett, méret: 53, bruttó: 7,72 g 2354019
19129
390
Jewellery
Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, jelzett, méret:56, bruttó: 3,82 g 2354018
19130
390
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: max. 20 cm, nettó: 19,79 g 2354017
19131
390
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 8,79 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft