Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2354016
19132
390
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, markazitos, gyöngyös medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 8,88 g 2354014
19133
390
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív venezianer karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 16,1 g 2354013
19134
390
Jewellery
Ezüst(Ag) háromsoros karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 20 g 2354011
19135
390
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, kereszt medállal, jelzett, h: 50 cm, nettó: 12,62 g 2354004
19136
390
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, apró kövekkel, jelzett, 5,5×5,5 cm, bruttó: 14,03 g 2354003
19137
390
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, Pandora jelzéssel, h: 18 cm, nettó: 6,64 g 2354024
19138
390
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos gyűrű, jelzett, méret: 60, bruttó: 8,33 g 2354023
19139
390
Jewellery
Ezüst(Ag) háromköves gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,88 g 2354021
19140
390
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, kővel, jelzés nélkül, 5×5 cm, bruttó: 14,02 g 2354020
19141
390
24000
Jewellery
Ezüst(Ag) szkarabeuszos karkötő, jelzett, 6×6 cm, nettó: 44,4 g 2354033
19142
390
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, lila köves függővel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 12,05 g 2354031
19143
390
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, gyöngyházzal díszített medállal, jelzett, h: 68 cm, bruttó: 20,56 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft