Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2309055
19060
390
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos jegygyűrűpár, gyémánttal, jelzett (gyémánt mérete is feltüntetve), méret: 52, 55, bruttó: 11,25 g 2309066
19061
390
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos, zöld köves gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 5,92 g 2309148
19062
390
Jewellery
Aranyszínű Sarome öngyújtó, gyöngyház berakással, jó állapotban, jelzett, 3×3,5 cm 2290097
19063
390
Jewellery
Ezüst(Ag) tigrisszemes fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 8,95 g 2317903
19064
390
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, rózsaszín köves medállal, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 6,72 g 2318025
19065
390
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) rombuszos fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,91 g 2318013
19066
390
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos karkötő, markazittal, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 8,8 g 2309119
19067
390
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális köves gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 4,78 g 2304355
19068
390
2200
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 4 g 2317836
19069
390
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, szintetikus kék kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,46 g 2317918
19070
390
Jewellery
Ezüst(Ag) rombuszos gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,22 g 2317898
19071
390
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, jáde Buddha medállal, jelzett, h: 39 cm, bruttó: 10,27 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft