Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2304011
19084
390
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, közepe forog, jelzett, méret: 51, bruttó: 4,02 g 2304208
19085
390
2200
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 3,89 g 2304034
19086
390
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,38 g 2303959
19087
390
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 10,71 g 2303944
19088
390
Jewellery
Ezüst (Ag) markazitos csepp fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 3,5 cm, bruttó: 11,49 g 2303992
19089
390
3400
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,16 g 2304242
19090
390
5500
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő, jelzés nélkül, h: 16,5 cm, bruttó: 10,68 g 2317911
19091
390
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) leveles gyűrű, Pandora jelzéssel, méret: 56, bruttó: 4,22 g 2317915
19092
390
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, színes szintetikus kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,95 g 2322590
19093
390
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc kürt formájú medállal, jelzett, 6,9 g, kürt pereme sérült, medál h: 2 cm, nyaklánc h: 23 cm 2278634
19094
390
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) gallér ékszer, jelzett, h: 40,5 cm, nettó: 15 g 2186044
19095
390
4600
Jewellery
3 db ezüst (Ag) pohártalp, az egyiken horpadással, 16g 4,3 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft