Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2290603
19096
390
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, gyöngyházzal, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 20,45 g 2289739
19097
390
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár kék kővel, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 10,48 g 2289826
19098
390
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyös nyaklánc, markazitos sugaras medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 8,15 g 2289869
19099
390
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, kék köves medállal, jelzett, h: 36 cm, d: 1,5 cm, bruttó: 8,6 g 2156054
19100
390
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc ezüstbe foglalt ásvánnyal br: 7,1 g 2290686
19101
390
Jewellery
Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 5,32 g 2290626
19102
390
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális, köves gyűrű, jelzett, méret: 60, bruttó: 9,15 g 2290510
19103
390
Jewellery
Ezüst(Ag) 3 db medál, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 8,88 g 2290514
19104
390
Jewellery
Ezüst(Ag) 3 db medál, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 4,73 g 2290729
19105
390
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal, lila kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 6,75 g 2289971
19106
390
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) virágos gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 9,29 g 2289949
19107
390
Jewellery
Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített medál, jelzett, d: 3,5, bruttó: 18,9 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft