Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10339.
Jelzés nélkül: Leány kosárral. Olaj, vászon. Bényi László (1909-2004) festőművész, művészettörténész gyűjteményéből. Hátoldalán a Magyar Nemzeti Galéria 702/949 sz. bírálati címkéjével. 69x52,5 cm
10340.
Olvashatatlan (... György München ...?) jelzéssel: Aratás. Olaj, fa. Üvegezett, dekoratív fa keretben. Hátoldalán Neustadtl Ernő képkeretező 1930-35 körüli címkéjével. 26,5x20,5 cm
10346.
Olvashatatlan jelzéssel, a XX. sz. első felében működött magyar festő 2 db alkotása: Házaspár portréja. Ceruza, papír. Paszpartuban. Férfi portré sérült. 29x19,5 cm
10347.
Király J jelzéssel (Király Jenő ?): Két leány. Olaj, vászon, jelzett. Egy kisebb sérüléssel (apró lyukkal a vászon alsó részén. Dekoratív, historizáló stílusú blondel keretben. 80x60 cm