Magyar ellenes szlovák propaganda / Slovenská slava v Ceskoslovenskej Republike / Czechoslovak unity, Slovakian Anti-Hungarian propaganda, Ferdis Juriga (EB)
Magyar szocreál munkás propaganda: Csepeli I. számú ipari tanulóintézet fiataljai, Turi Gábor kiváló géplakatos iparitanuló oktatja tanulótársait az MTH I. sz. tanintézetében (Csepel) - 2 db modern képeslap (Művészeti Alkotások)
Magyar szocreál propaganda: a Honvéd Kossuth Akadémia első tisztavatása (1948. augusztus 19.), középületeink május 1-i díszben (Budapest) "Világ proletárjai egyesüljetek!" "Éljen a világ dolgozóinak harcos egysége" - 2 db modern képeslap
Magyar szocreál munkás propaganda: Nádudvari "Sztálin" TSz. leghorn tenyészete, Lantos Erzsébet szentesi ipari tanulólány - 2 db modern képeslap (Művészeti Alkotások)
1902 A Zászló Bizottság (Országos Nemzeti Szövetség, az amerikai magyarságnak küldött zászlaja): Rákos Jenő, Balás Árpád, Buday Barna, Zseni József, Bujanovics Sándor. Balog, Lnrovitz & Co. / Hungarian Flag Committee of the flag sent to the American Hungarians. Art Nouveau, Hungarika / Hungarica (felszíni sérülés / surface damage)
Felelősek vagyunk valamennyi gyermekért, a fehérekért és feketékért egyaránt; kiadja a Magyar Nők Demokratikus Szövetsége, kommunista propaganda lap / Hungarian communist propaganda postcard, white and black children
MKP VII. Ker. Szervezet Falujárói, cél a párt népszerűsítése munkásmozgalmi szempontból - 2 db eredeti fotó, Ritter Győző fényképész felvétele / Hungarian Communist Party propaganda - 2 original photos