3 000 Ft
Kolligátum 4 műből, egybekötve: Kosutány István: Kézvonalak - embersorsok. Tudományos - gyakorlati kéz-tan. Orvosok, tanítók, szülők, ábrázoló művészek, és művelt laikusok számára. Bp.,én.,Székely, 303 p.+1+XVI t.; Harkai Schiller Pál: Pszichológia és emberismeret. Bevezetés a pszichológiába és pszichotechnikába. Bp.,(1934),Pantheon, 146 p.; Völgyesi Ferenc: Ember- és állat-hypnosis. (Tekintettel az agy phylo- és ontogenesisére.) Lélek- és természettudomány XIX. és XX. sz. Bp.,1938, Novák, 295 p.; [Soltész István: Emberismeret az írásból.] Benedek Ábrahám előszavával. hn., én., nyn., VII+167 p. Címlap nélkül.; Átkötött félvászon-kötés, névbélyegzőkkel.