16647.
391. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Schultz Alwin: Bevezetés a művészetbe. Átdolgozta: Lázár Béla.Bp., 1922, Pantheon, 194+2 p. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett felső lapélekkel, apró kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.