Vegyes építészet témájú könyvtétel, 2 db. Nagy Elemér: Le Corbusier. Architektúra. Bp., 1984, Akadémiai. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. + Le Corbusier: A jövő nagyvárosai. Gerő Balázs fordítása. Bp, 1968, Gondolat. Kissé kopott kartonált papírkötésben, szakadozott, papír védőborítóban.
Magyar Iparművészet. XXXIV. évf. 7-8. szám. Bp, 1931, az O. M. Iparművészeti Társulat kiadása. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Foltos, szakadt, kopott papírkötésben, meglazult kötéssel.
Judit Szabadi: Jugendstil in Ungarn. Malerei, graphik, plastik. Bp, 1982, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóban, de egyébként szép állapotban. Német nyelven.
Ledács Kiss Aladár - Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyeget. Bp., 1977, Gondolat. Második kiadás. Gazdag képanyaggal, Pogány Jolán rajzaival illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.Kissé kopott védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
Dr. Vitéz Nagy Zoltán: Új magyar művészet. Száz év szobrászata és festészete. 54 szövegközti kép, 24 szines tábla, 116 egyszínű tábla. Bp., 1941, Athenaeum. Sérült, laza vászonkötésben.
Hekler Antal két művészeti könyve: A magyar művészet története. Bp., én, Magyar Könyvbarátok. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.;Az újkor művészete. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói egészvászon-kötés,kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.