15640.
391. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 800 Ft
4,77 EUR, 5,14 USD
Pluhár István (szerk.): Sportok könyve. Bp., 1935, Káldor. Kiadói kopott egészvászon kötés.