Dr. Weninger Antal: A keleti jóga. India misztikája és ősi gyógymódja. Bp., 1944, Vörösváry Kiadóvállalat. Második kiadás. 54 fekete-fehér fotóval és 4 színes ábrával illusztrált. Kiadói, aranyozott félvászon kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n.,Stádium. Hetedik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval.
6 db sakk-könyv: Megnyitások kézikönyve, A sakkozó gondolkodásának titkai, 600 végjáték, Támadás a király ellen, Modern védelem, A sakkvilág trónusáért. Kötetenként vegyes kötésben, többnyire jó állapotban
Kondor Endre: Vár a természet. Két keréken, vízen, havon. Hn, 1981, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kissé kopott papírkötésben, de egyébként jó állapotban.