A vadászati ismeretek kézikönyve. I.-III. köt. A külön kötetben kiadott II. kötet második része nélkül. 1. köt. Bélházy Jenő: Első rész: Fegyvertan. Második rész: Fogó-készülékek, csalétkek, hívók, hurkok... Harmadik rész: A vadász-ebek, vadász-ló és sólyom. Bp. 1892. Grill. 6 sztl. lev. 476p. 2 sztl. lev. 31 t. 2 t (kihajtható). 2. köt. Szécsi Zsgmond: A hazai vadak természetrajza. Bp. 1892. Gril...
Magyar erdészeti oklevéltár. II. köt.: 1743-1807. Szerk. és történeti bevezetéssel ellátta: Tagányi Károly. Magyarország ezredéves fennállásának emlékére kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1896., "Pátria"-ny.,XIX+3+900 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
Andrésiné dr. Ambrus Ildikó-Zsíros Attila: Erdészeti- és vadgazdálkodási alapismeretek. II. köt. Az erdészeti szakmunkás szakképzés tankönyve. Bp., 2012., Nemzeti Agrárszaktanácsadási, Képzési és Vidékfejlesztési Intézet. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.