Major Richárd: Vadváltók. Egy magyar természetjáró-vadász British Columbia vadonában. Bp., 2000, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, volt könyvtári példány.
Czifferszky István: A gemenci bak és más vadászelbeszélések. Bp., 1980, Móra Ferenc. Balogh István Péter rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopottas papír védőborítóval de egyébként jó állapotban.
Hol horgászunk? II. köt.: Amit Kelet-Magyarország horgászvizeiről tudni lehet és érdemes... Szerk.: Abaffy György, Botár Gábor, Fehér Emil, Tóth Tibor. hn., 2000, ESOX Plusz. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
Kittenberger Kálmán: A megváltozott Afrika. Kittenberger Kálmán 2. Egy a természettel. Vadászati és Természeti Világkiállítás Magyarország 2021. [Pusztazámor], 2019, Dénes Natur Műhely, 335+1 p.+ 30 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kartonált papírkötés.
Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótól Nagymarosig. A kötet végén, a szerző: Útmutatás a madarak preparálásához c. művével. Kittenberger Kálmán 3. Egy a természettel. Vadászati és Természeti Világkiállítás Magyarország 2021. [Pusztazámor], 2019, Dénes Natur Műhely, 343+1+XXI+1 p. Kiadói kartonált papírkötés.
Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Kissé foltos papírborítóval, de egyébként jó állapotban.