Antalffy Gyula: A reformkor Balatonja. Bp., 1984, Panoráma. Vászonköté... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Hajozas-Balaton~500028/Antalffy-Gyula-A-reformkor-Balatonja-Bp-1984-Panorama-Vaszonkotesben-kisse-serult-pap~II2325266
2325266
13233
391
Ships Balaton
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,18 EUR , 3,43 USD
Leírás: Antalffy Gyula: A reformkor Balatonja. Bp., 1984, Panoráma. Vászonkötésben, kissé sérült papír védőborítóval
: nagy_andras