1851-1852 Új Magyar Múzeum. II. évf. I. kötet. I-XV. Teljes, fél évfolyam. füzet. Szerk.: Toldy Ferenc. Pest, 1851-1852, Emich Gusztáv, 2 sztl. lev. +880+2 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült, javított gerinccel, foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
cca 1860-1900, 2 db bibiliai témájú kép: Giovanni Francesco Barbieri után: Szent Márk. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 28,5x21,5 cm. Wilhelm Ebbinghaus után: Káin és Ábel áldozata. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 21x28 cm.
1870 Hazánk s a Külföld VI. évf. 1-42 sz., 1870. jan. 6.-okt. 20. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Amatőr módon egybekötve, benne sérült, sérült és részben hiányos, foltos lapokkal, és számos kijáró lappal, egy lapot rossz helyre kötöttek (6-7. oldal közé), hiányzó lapokkal (17/18., 50-65 oldal között (4. szám csak címlap), 240-289. oldalak között, 613/614, 619/620, 621/...