1914 Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1915. évre. Szerk.: Kogutowicz Károly és Bátky Zsigmond. Bp., 1914, Magyar Földrajzi Intézet Rt., 64 p.+6 (kihajtható, nagyméretű térképek) t. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányos gerinccel, a térképek egy részén egy-két szakadással.
1880-1882 J(acob) Kuyper: Wereld-Atlas voor Kantoor en huiskamer. 1. Deel: Europa.; 2. Deel: Azië, Afrika, Amerika en Australië. [Egybekötve.]Amsterdam, 1880-1882,G. L. Funke, 4 p.+1-41 t.;4 p.+42-100 t. Holland nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a második részben két hiányzó térképpel (63., 84.), egy térkép kijár, sérült, beragasztott illusztrációkkal.
1890 Az Osztrák-Magyar Monarchia vasúti térképe, rajzolta: Hátsek Ignác, 1:180,000, rajta Budapest és Környéke vasúti térképpel, A kereskedelemügyi m. kir. Minister rendeletére kiadja a M. Kir. Államvasutak igazgatósága, Bp., Kellner és Mohrlüder-ny., vászonra kasírozva, szakadt, gyűrött, sérült a vászon felületén hiánnyal, foltos, 57x86 cm.
1939 A Keleti Mecsek turista térképe. Rajz: Kovács Attila. Pécs, 1939, Pécs Szab. Kir. Város idegenforgalmi irodája. Klösz György és fia műintézet, Bp. 34x30,5 cm beszakadással
cca 1925 Magyarország térképe a trianoni határok feltüntetésével, tervezte: Kogutowicz Károly, kiadja: Magyar Földrajzi Intézet Rt., szakadással, 58×70 cm