1958. "M.E.SZ. (Magyar Evezős Szövetség) - Női Nyolcas Bajnok 1958." f... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~2000010/1958-MESZ-Magyar-Evezos-Szovetseg-Noi-Nyolcas-Bajnok-1958-fem-evezos-sport-dijplak~II2251564
2251564
30927
391
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,31 EUR , 5,71 USD
Leírás: 1958. "M.E.SZ. (Magyar Evezős Szövetség) - Női Nyolcas Bajnok 1958." fém evezős sport díjplakett (70x52mm) + 1961. "Magyar Evezős Szövetség" részben aranyozott evezős sport díjérem, hátoldalon gravírozva "I. ORSZ. BAJN. 1961" (50mm) T:2
: tánczos_gábor