Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 161
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2131696
30802
391
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1913. "HFC - SFC győztesének 1913. X/12." jelzett Ag labdarúgó sportérem füllel, "S.G.A." gyártói jelzéssel (40x40mm/0.800/21.59g) T:2- 2365250
30803
391
Numizmatika
~1920-1930. "Magyar Óvári Akadémiai Atletikai Club" Br sport emlékmedál füllel, elülső oldalon baloldalt anyagfölösleg (41x44mm) T:1- 2165754
30804
391
Numizmatika
~1920. "M. Kir. Bpesti Kat. Körlet Parság sportverseny érme - Alapíttatott: 1920. - Körletparnok: Dáni Béla altbngy. - Körlet vk.főnök: Rzehák J. vkt. ezrds. - Sportosztályvezető: Wróblevszky E. vkt. őrngy." egyoldalas Br díjérem füllel (46x29mm) T:1-,2 2184477
30805
391
4600
Numizmatika
Bátki József (1877-1948.) ~1920. "SSE 1901 (Salgótarjáni Sportegyesület)" Br öntött érem (160x9mm) nyolcszögletű márványtalapzaton (183x183x19mm) T:2 2154941
30806
391
Numizmatika
~1920. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" Br díjérem (39x43mm) és "Furtkovits lövész díj I" ezüstözött Br lemezplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50x15mm) fehér márványtalapzathoz erősítve eredeti, sérült dobozában (101x65x19mm) T:2,2- 2364876
30807
391
Numizmatika
~1920-1930. Tenisz sport emlékmedál füllel, jelzett Ag (7,37g/0.800/25x18,5) T:2- 2131536
30808
391
3800
Numizmatika
1923. "HAINESS JENŐNEK - A SZÖVETSÉGI KAPITÁNY 1923.X.7." Br labdarúgó sport emlékplakett márványtalapzaton (48x74x19mm) T:1-,2 2055702
30809
391
Numizmatika
1926. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja Budapest = Anno Domini MDCCCCXXIII" kétoldalas, öntött Br plakett. Szign.: ÖP(?) (34x51mm) T:2 ph. 2114882
30810
391
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött Br érem (60mm) T:2 2165612
30811
391
Numizmatika
1926. "Járási leventeverseny Szigetvár 1926 I. díj" Br sport díjérem (40mm) T:2- 2184436
30812
391
Numizmatika
1927. "Országos Magyar Galamblövő Egylet - Őszi meeting 1927." lövészsport Br plakett (61x50mm) szürkés márványtalapzaton (106x102x18mm) T:2 2280908
30813
391
Numizmatika
1927. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6." bronzozott fém sport emlékplakett (99x66mm) T:2 patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft