Moritz Zdekauer art deco étkészlet hiányos. 6 mélytányér, 5 lapos, 5 k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Moritz-Zdekauer-art-deco-etkeszlet-hianyos-6-melytanyer-5-lapos-5-kicsi-3-talalo-tal-l~II2317191
2317191
11204
391
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 31,83 EUR , 34,29 USD
Leírás: Moritz Zdekauer art deco étkészlet hiányos. 6 mélytányér, 5 lapos, 5 kicsi, 3 tálaló tál. levonóképes, jelzett, minimális kopással.
: nagy_andras