18 000 Ft
47,75 EUR, 51,43 USD
Schönwald virágmintás porcelán teás készlet, hiányos: Kanna fedéllel, 8 db csésze, 6 db alj, cukortartó fedéllel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal