Zsolnay porcelán akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-porcelan-akt-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-22-5-cm~II2299258
2299258
11143
391
14000
Kikiáltási ár:
14 000 Ft 37,14 EUR , 40,00 USD
Leírás: Zsolnay porcelán akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22,5 cm
: karap_norbert