Festmények és grafikák Tételek száma: 230
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2295115
10111
392
Krnács Ágota (1976-): Debrői hárslevelű, 2005. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, alsó felében sérült (repedt) klipsz keretben. 13x10 cm 2275126
10112
392
11000
Krnács Ágota (1976-): Ég felé, 2005. Vegyes technika, farost, jelzett és datált. 35x10 cm 2309291
10113
392
28000
Krnács Ágota (1976-): Szerelmesek. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett klipsz keretben, repedt üveggel. 13x10 cm 2375319
10114
392
38000
Krnács Ágota (1976-): Szerelmesek, 2005. Olaj, karton, jelzett. Karton sarkaiban kisebb törésnyomokkal. 70x100 cm 2258333
10115
392
Kun Sarolta (1990- ): Formák és vonalak. Tus-filc, papír, jelzett, felcsavarva, 30×40 cm 2376267
10116
392
Kun Sarolta (1990-): Éjjeli őr. Akvarell, papír, jelzett, felcsavarva, 50×40 cm 2347466
10117
392
9500
Ladócsy László (1960-): Emse-patak. Akvarell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben. 30,5x46 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2375904
10118
392
65000
Lantos Ferenc (1929-2014): Tihany az apátsággal. Tus, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel. 15x21 cm 1459466
10119
392
Lehoczky József (1957-): Leopárd, olaj, karton, paszpartuban, 32×22,5 cm 1459461
10120
392
Lehoczky József (1957-): Arab harcos harci orrszarvúval, olaj, karton, 36×29 cm 1459471
10121
392
Lehoczky József (1957-): Csendélet, olaj, karton, 42×29,5 cm 2376461
10122
392
Lénárd Imre (1889-1918): Faluvége. Szén, papír, jelzett, 15x23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft