12453.
392. Lezárult gyorsárverés
Fotó
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
cca 1935-1943 össz. 4 db csoportkép a Dobó Katalin Felső Kereskedelmi Iskola tanári karáról, rajtuk többek közt Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön művészeti író lánya és Dr. Komáromi Károly igazgató, vintage felvétel kartonon, hátoldalán egy kivételével mind Sándorovszky György budapesti fényképész pecsétjével jelzett, mindegyik fotó datált, három kartonon, 11x16 és 17x22,5 cm közötti méretben