Fotó Tételek száma: 416
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2369204
12441
392
Photo
cca 1925 Kecskemét, 2 db vintage fotó két kecskeméti fényképész műterméből, 16x10,5 cm 2375993
12442
392
Photo
60 db régi fotó: közlekedés, vasút, téli sport, városok, tájak, családi porték, csoportképek 2311580
12443
392
Photo
Vegyes régi fotó tétel, kb 30 db vegyes, benne érdekességgel 2307250
12444
392
Photo
cca 1910-1970 kb 24 db fotó, közte keményhátú, tablóképek, portéfotók, osztályképek, városképek stb. 9x3 cm és 17,5x23,5 cm, némelyik gyűrődött 2376516
12445
392
Photo
Színészek kisméretű fotóit és nyomtatott képeit tartalmazó album, 8×6 cm 2294012
12446
392
Photo
1997 Bábolnai Nemzetközi Gazdanapok, fotóalbum, kb 56 db képpel, 10x15 cm méretben, félvászon kötésben 2326924
12447
392
Photo
Össz. 7 db nagy méretű fotó Sopronról 1960-70 körül (?), 2 db madártávlatból, hátoldalán "Scarabantie" feliratú címkékkel) néhányon törésekkel, 30x40 cm 2375398
12448
392
Photo
Üstökös. Művészi igényű fotó. 1/1-es nagyítás, paszpartuzva, igényes üvegezett keretben. Képméret: 45x30 cm, keret méret 65x51 cm 2375397
12449
392
Photo
Üstökös. Művészi igényű fotó. 1/1-es nagyítás, paszpartuzva, igényes üvegezett keretben. Képméret: 45x30 cm, keret méret 65x51 cm 2369265
12450
392
Photo
cca 1900 Hódmezővásárhely, Till Viktor (1877-?) fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, 22,5x13 cm 2201416
12451
392
Photo
cca 1930 3 db iskolai tabló kép kartonon 17x12 cm 2373970
12452
392
Photo
6 db színházi és film/rajzfilm fotó15×9,5 és 18×24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft