cca 1935-1943 össz. 4 db csoportkép a Dobó Katalin Felső Kereskedelmi Iskola tanári karáról, rajtuk többek közt Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön művészeti író lánya és Dr. Komáromi Károly igazgató, vintage felvétel kartonon, hátoldalán egy kivételével mind Sándorovszky György budapesti fényképész pecsétjével jelzett, mindegyik fotó datált, három kartonon, 11x16 és 17x22,5 cm közötti méretben
1960 Nagy örömmel fedezte fel az MTI képeshíradóján édesapja fényképét Fidel Castro Diaz, Fidel Castro fia, aki egy kubai gyermekcsoporttal érkezett Magyarországra, 14,5x20,6 cm
cca 1954 Tiszavölgyi József (1909-?) budapesti fotóriporter a munkahelyén rendszeresen fotóhíradót, képes faliújságot készített a vállalat eseményeiről, dolgozóiról, három ilyen összeállítás szerepel a tételben + 1 kép a rendezésről, 18x24 cm és 9x13 cm
1951 Dobó Katalin Közgazdasági Leánygimnázium tanárai és végzett hallgatói, kistabló nevesített portrékkal, IV. B. osztály. Hátoldalán Dr. Geleji Sándorné Gerő Zsófia (1895-1966) tanárnő nevével. Fotó YBY budapesti, Váci utcai műterméből, felső részén kisebb szakadással,18x24 cm