Németh László: Móricz Zsigmond. Bp., 1943, Turul, ("Jövő-ny."), 111 p.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/392/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000017/Nemeth-Laszlo-Moricz-Zsigmond-Bp-1943-Turul-Jovo-ny-111-pplus-8-fekete-feher-foto~II2369488
2369488
18002
392
Leírás: Németh László: Móricz Zsigmond. Bp., 1943, Turul, ("Jövő-ny."), 111 p.+ 8 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé kopott, kissé sérült papír védőborítóban.
: hsz