Marácz István (1958-): Meztelen fények. Akt album. Fotókönyv. 105 művészi akt fotót tartalmaz. Bp.,2005, Szerzői kiadás,(EPC-ny., Budaörs.),[128 p.] Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában, szép állapotban. Marácz István a nyolvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Mis Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos fotósa volt. Fotóproducerként dolgozott a Penthouse magazinnál, művészi akt fotói fotói megjelentek a Playboy magazinban is. Több fotóművész könyvet adott ki, az egyik legérdekesebb a Fodor Lengyel Zoltán, Goya díjas festőművésszel közösen készített kiadvány. Egyéni kiadása a Meztelen Fények fotókönyv.
Kondor Béla festő- és grafikusművész emlékkiállítása születésének 75. évfordulója tiszteletére. Szerk.: Fertőszögi Péter, Kondor Mária. Bp.,2006,KOGART. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Új állapotban + Hozzá DVD
Magyar Művészet. Hungary Art. Kiállítási katalógus: Kínai Szépművészeti Múzeum / National Art Museum of China. 2011. 06. 14. - 07. 04. Szerk.: Sárba Katalin, Bp.,2011., Forrás Galéria. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Benne neves magyar művészekkel, közte Fehér László, Kő Pál, Jankovics Marcell, Makovecz Imre és mások. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
"Ez a katalógus kizárólag a sajtó részére készült, próbakötésben. Kereskedelmi forgalomba nem hozható! Forrás Galéria"
Rados Jenő: Magyar oltárok. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 93+2 p.+CLXXI t.+2 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval,
Grofcsik János, Reichard Ernő: A magyar finomkerámiaipar története. Bp., 1973, Finomkerámiaipari Művek, Szilikátipari Központi Kutató és Tervező Intézet. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
Pataky Dénes: A magyar rézmetszés története. A XVI. századtól 1850-ig. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.