15607.
392. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 000 Ft
5,31 EUR, 5,71 USD
Sport és szépség. 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, sok képpel.