1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Vegyes ipartörténeti könyvtétel, 2 db: Dr. Geszler Ödön: A 200 éves Budaprint PNYV Goldberger Textilművek története 1784-1984. Bp.,1984, Budaprint PNYV Goldberger Textilművek,(Somogy megyei Nyomdaipari Vállalat-ny.), 428 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban.+Honvári János: Kis magyar ipartörténet. A győri szeszgyár története. Bp., 1995, Győri Szeszgyár és Finomító Rt. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.