2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Vegyes repülés technikai tétel, 2 db: A. A. Zsabrov: A repülés alapismeretei. Bp., 1951., Magyar Repülő Szövetség. Kiadói papírkötés, magánkönyvtári címkével.; Tardos Béla: Sportrepülőknek a légkörből. Bp.,[1955], Magyar Repülő Szövetség,(Vörös Csillag-ny.) Kiadói kopott félvászon-kötés.