3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Hermann Wagner: Entdeckungsreisen im Wald und auf der heide. Leipzig, 1903, Otto Spamer, 1 (litográfia9) t.+VIII+200+4 p.+3 t. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képekkel, valamint 4 színes képtáblával illusztrált. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.