Medgyessy (Ferenc) Száz rajza
(Bp. 1956. Medgyessy ) 2 sztl. lev. ((Medgyessy előszava+ lista a rajzokról) 100 t. A neves szobrászművész (1881-1958) saját kiadásában, sokszorosított eljárással készült, kis példányszámú mappája. Eredeti, sérült papírborítóval.
1960 Népsport 1960. aug. 26., XVI. évf. 172. sz., 6 p. Benne a kor, a XVII. nyári római olimpia híreivel, közte az olimpiai megnyitó hírével a címlapon.
1960 Népsport 1960. szept. 2., XVI. évf. 179. sz., 6 p. Benne a kor, a XVII. nyári római olimpia híreivel, közte a labdarúgó válogatott középdöntőbe jutásának hírével.