30996.
392. Lezárult gyorsárverés
Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek
90 000 Ft
233,16 EUR, 257,14 USD
Ausztria 1915. Dukát Au "Ferenc József" utánveret jelzett Au keretben (br.: 6,13g, érme: 0.986, keret: 0.585) T:1- Austria 1915. Ducat Au "Franz Joseph" restrike in hallmarked Au frame (br.: 6,13g, coin: 0.986, frame: 0.585) C:AU Krause KM#2267