Metszetek Tételek száma: 21
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2382999
10516
393
Engravings
Barabás Miklós (1810-1898) rajza után metszette Sadler: Kisfaludy Károly a halálos ágyán, metszet, 14x8,5 cm 2378602
10517
393
Engravings
Garay János (1812-1853) költő, író, újságíró. fénnyomatú portréja. 9x12 cm 2378528
10518
393
Engravings
cca 1800 Esterházy Albert címere, metszet, 7,5×7,5 cm 2161105
10519
393
Engravings
cca 1830 gróf Fekete János (1741-1803) generális litografált portréja 13x18 cm 2384677
10520
393
Engravings
cca 18-19. sz. 3 db régi metszet, metszetrészlet, foltos, 11×6,5 és 12×15,5 cm 2378604
10521
393
Engravings
Kazinczy Ferenc költő, író, újságíró. fénnyomatú portréja. 9x12 cm Foltos 2161134
10522
393
Engravings
Horváth János (1769-1835) püspök litografált képe. 15x20 cm 2378578
10523
393
Engravings
cca 1837 Roberto D' Eureux Conte D' Essex metszet, kartonra ragasztva, 12×8 cm 2383010
10524
393
2200
Engravings
4 db különböző metszet, közte budapesti látkép a Lánchíddal, 10,5x8 cm és 14,5x10 cm közötti méretben 2161409
10525
393
Engravings
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Veszteglő a verestoronyi szorosban. Színezett acélmetszet beszakadással. Foltos. Üvegezett keretben. / Stained steel-engraving page with tear. In glazed frame. size: 17x11 cm 2161128
10526
393
Engravings
Ahrens: A bresaui egyetem acélmetszet / Die Universität in Breslau. Steel engraving. 16x12 cm Üvegezett keretben 2384255
10527
393
Engravings
cca 1700-1800 Szent Tamás. Rézmetszet, papír, CP sc jelzéssel a metszeten. Sérült, hiányos, 18×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft